żywienie

Urządzamy dom oraz kuchnie

tagi: dom, kuchnia, meble, żywienie

Urządzamy dom oraz kuchnie

(...) Każdy chce urządzić swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu. Bardzo ważną sprawą jest również wygoda, musi być ekonomicznie i z gustem. Podobnie ma to się w przypadku biura. Meble biurowe to ważna kwestia. Przede wszystkim liczy się tu funkcjonalność i odpowiednie rozmieszczenie. Biuro służy do pracy i powinno być urządzone z rozmysłem. Akcesoria biurowe to kolejna sprawa, która ma zapewnić dobrą (...)

Dodany przez Małgorzata Pik | 2015-11-17

Kawa w ziarnach

tagi: gastronomia, jedzenie, żywienie

Kawa w ziarnach

(...) Kawa od dawien dawna znana jest ze swoich właściwości. Dla naszego organizmu wywołuje działania mające na celu pobudzenie, orzeźwienie jak również przyspieszenie przemiany materii, dzięki wysokiej zawartości kofeiny. Zawarte w kawie przeciwutleniacze neutralizują powstawanie wolnych rodników Jest uznawana również jako jedna z najpopularniejszych używek. Należy pamiętać, że nie jest wskazane spożywanie kawy w zbyt dużych ilościach, gdyż może zaszkodzić naszemu zdrowiu.Na rynku dostępnych mamy wiele rodzajów kaw. Można kupić kawę mieloną lub rozpuszczalną, (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2015-04-13

Olej z nasion lnu dla zdrowia i urody

tagi: catering, restauracja, żywienie

Olej z nasion lnu dla zdrowia i urody

(...) Olej lniany uważany jest przez współczesną naukę za najzdrowszy olej świata. Zawiera bogactwo witamin, mikroelementów oraz NNKT (niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych). Olej z nasion lnu barwą przypomina miód, jest rzadki i ma orzechowy smak oraz kolor.Właściwości zdrowotne oleju lnianegoOlej lniany stosowany jest między innymi w celu:- Odtłuszczania wątroby i organizmu- Oczyszczania ustroju z toksyn- Usuwania złogów niekorzystnej frakcji cholesterolowej- (...)

Dodany przez Błażej Zuchwały | 2015-03-26