Informacje branżowe

 • Behawioralna biometria zastąpi hasła

  W ciągu kilku lat możemy zapomnieć o hasłach dostępu. Smartfony same będą rozpoznawać użytkowników.

 • Prezesami polskich spółek zostają słupy z Ukrainy

  Rodzimi inwestorzy coraz częściej powołują do zarządu firmy obywateli ze wschodu. Dzięki temu unikają odpowiedzialności majątkowej na razie bankructwa.

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

Dodany przez Małgorzata Pik | 2015-11-17

Urządzamy dom oraz kuchnie

Każdy chce urządzić swoje mieszkanie w nowoczesnym stylu.

Bardzo ważną sprawą jest również wygoda, musi być ekonomicznie i z gustem. Podobnie ma to się w przypadku biura. Meble biurowe to ważna kwestia. Przede wszystkim liczy się tu funkcjonalność i odpowiednie rozmieszczenie. Biuro służy do pracy i powinno być urządzone z rozmysłem. Akcesoria biurowe to kolejna sprawa, która ma zapewnić dobrą organizację pracy, ułatwić ją po prostu. Na rynku mamy mnóstwo propozycji mebli. Począwszy od dużych sklepów, galerii i marketów, gdzie możemy przebierać w ofertach. Dodatkowo sieci internetowe nie ustępują im miejsca. Warto przed zakupem przemyśleć wiele kwestii, ile posiadamy kapitału na zakup, jak będą rozmieszczone, ile w ogóle mamy miejsca do urządzenia. Kwestia pieniężna jest bardzo ważna, na szczęście coraz więcej jest ofert mebli solidnych i stosunkowo tanich. Należy tylko porównywać ceny a na pewno coś się znajdzie odpowiedniego dla nas. Bardzo ważna jest kwestia gustu i upodobań, wnętrze musi się nam podobać, bo przecież my w nim będziemy pracować lub mieszkać. Meble kuchenne to również bardzo istotna sprawa, muszą być funkcjonalne. Najczęściej zamawia się meble na wymiar, w zależności od wielkości pomieszczeń. Zazwyczaj wykonywane są pod zabudowę, dotyczy to wszelkiego typu sprzętów, jak zmywarki, piekarniki, mikrofale. Popularne są kuchnie angielskie, charakteryzujące się prostotą i elegancją. Pasują one do domów urządzonych w stylu klasycznym. Niektórzy odważniejsi łączą style klasyczny z nowoczesnym. Więcej informacji o kuchniach znajdziesz na stronie: http://kuchniezdrewna.net.pl/oferta

Okiem reportera

dom
kuchnia
żywienie
meble