Restauracja

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

(...) Dobre wyposażenie do sklepów to odpowiednia zachęta dla klientów. W przypadku sklepów samoobsługowych takie wyposażenie odgrywa bardzo ważną rolę. Klienci nie muszą zbyt długo szukać towaru, który wyeksponowany przez odpowiednie meble sklepowe jest łatwo dostępny. Meble sklepowe to głównie regały i kosze, te elementy wyposażenia są ładne i bardzo estetyczne i wykonane z dobrego materiału. Na ogół są one wykonane z metalu, odporne na rdzę i malowane proszkowo na kolor biały lub szary. Meble sklepowe dostępne tutaj są różnego rodzaju, (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2017-12-29

Ekożywność

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Ekożywność

(...) Żywność eko to jedzenie wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi sposobu ich wytwarzania i przerabiania. Produkty eko posiadają specjalistyczne symbole (certyfikaty) świadczące o ich jakości, przestrzeganiu zasad i tradycji w procesie produkcji czy hodowli.Dokonują zakupów żywności posiadającej odpowiednie certyfikaty, mamy pewność, że powstała ona w sposób naturalny bez udziału środków ochrony roślin, sztucznych nawozów i ni e jest genetycznie (...)

Dodany przez Błażej Zuchwały | 2015-04-28

Olej z nasion lnu dla zdrowia i urody

tagi: catering, restauracja, żywienie

Olej z nasion lnu dla zdrowia i urody

(...) Poprawianiu pracy układu pokarmowego- Ogólnego odżywiania organizmu- Wspomagania leczenia stanów zapalnych skóry oraz trądzikuZ oleju lnianego korzysta również dieta budwigowa. Dieta ta zakłada spożywanie białego, chudego twarogu wymieszanego z olejem lnianym, tzw. olejem budwigowym, którego opatentowała dr. Budwig. Dieta taka sprawia, że większość chorób zmniejsza swe nasilenie, skóra zaczyna być czystsza i bardziej gładka, włosy i paznokcie mocniejsze i bardziej (...)

Dodany przez Błażej Zuchwały | 2015-03-26