Jedzenie

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

(...) wszystko zależy od asortymentu sprzedawanego w danym sklepie. Inne wyposażenie ma sklep zoologiczny, inne sklep spożywczy a jeszcze inne meble są w sklepie odzieżowym. Producenci starając się wyjść na przeciw swoim klientom proponują meble na wymiar i pod specjalne indywidualne zamówienia. Wtedy od razu wiadomo, że meble będą dopasowane idealnie do przestrzeni przyszłego sklepu. Meble sklepowe to lady, regały, gondole, kosze czy różnego rodzaju półki. Wszystkie te meble służą wygodzie osób pracujących w takim sklepie oraz wygodzie (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2017-12-29

Ekożywność

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Ekożywność

(...) modyfikowana. Kupując takie produkty możemy czuć się bezpiecznie, gdyż nie zaszkodzą one naszemu zdrowiu. Mamy jeszcze dodatkowo pewność, że nie dostarczymy naszemu organizmowi szkodliwych składników.Eko żywność to także prawdziwy smak, bez ulepszaczy, sztucznych barwników i aromatów, to jedzenie, jakie pamięta wielu z nas z czasów naszego dzieciństwa. Chleb pieczony na zakwasie, ogórki, kapusta kiszone zgodnie ze starą recepturą, a wędliny wędzone w wędzarniach opalanych (...)

Dodany przez Błażej Zuchwały | 2015-04-28

Kawa w ziarnach

tagi: gastronomia, jedzenie, żywienie

Kawa w ziarnach

(...) gotową do zaparzenia, jak również sprzedawcy oferują nam kawę w ziarnach, którą należy zmielić samodzielnie. Warto zatrzymać się tutaj i wspomnieć nieco więcej o kawie ziarnistej.Smak kawy w dużym stopniu zależy od gatunku uprawianej kawy, jej pochodzenia, jak i stopnia palenia oraz mielenia ziaren. Ziarna powinny mieć średnio ciemny kolor. Możemy wybierać spośród dwóch głównych gatunków, tj. Arabica lub Robusta. Ta pierwsza uznawana jest za bardziej szlachetną, choć i jedna i druga znajdują swoich zwolenników na całym świecie.Prawidłowo przechowywana i (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2015-04-13