Gastronomia

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Sprzęt do gastronomii i meble do sklepów

(...) Dobre wyposażenie do sklepów to odpowiednia zachęta dla klientów. W przypadku sklepów samoobsługowych takie wyposażenie odgrywa bardzo ważną rolę. Klienci nie muszą zbyt długo szukać towaru, który wyeksponowany przez odpowiednie meble sklepowe jest łatwo dostępny. Meble sklepowe to głównie regały i kosze, te elementy wyposażenia są ładne i bardzo estetyczne i wykonane z dobrego materiału. Na ogół są one wykonane z metalu, odporne na rdzę i malowane proszkowo na kolor biały lub szary. Meble sklepowe dostępne tutaj są różnego rodzaju, (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2017-12-29

Ekożywność

tagi: gastronomia, jedzenie, restauracja

Ekożywność

(...) Żywność eko to jedzenie wyprodukowane zgodnie z obowiązującymi przepisami, dotyczącymi sposobu ich wytwarzania i przerabiania. Produkty eko posiadają specjalistyczne symbole (certyfikaty) świadczące o ich jakości, przestrzeganiu zasad i tradycji w procesie produkcji czy hodowli.Dokonują zakupów żywności posiadającej odpowiednie certyfikaty, mamy pewność, że powstała ona w sposób naturalny bez udziału środków ochrony roślin, sztucznych nawozów i ni e jest genetycznie (...)

Dodany przez Błażej Zuchwały | 2015-04-28

Kawa w ziarnach

tagi: gastronomia, jedzenie, żywienie

Kawa w ziarnach

(...) Kawa od dawien dawna znana jest ze swoich właściwości. Dla naszego organizmu wywołuje działania mające na celu pobudzenie, orzeźwienie jak również przyspieszenie przemiany materii, dzięki wysokiej zawartości kofeiny. Zawarte w kawie przeciwutleniacze neutralizują powstawanie wolnych rodników Jest uznawana również jako jedna z najpopularniejszych używek. Należy pamiętać, że nie jest wskazane spożywanie kawy w zbyt dużych ilościach, gdyż może zaszkodzić naszemu zdrowiu.Na rynku dostępnych mamy wiele rodzajów kaw. Można kupić kawę mieloną lub rozpuszczalną, (...)

Dodany przez Andrzej Stanek | 2015-04-13